Головна / Планшети / Чохол-клавіатура до планшету Ulefone Tab  A7
 

Розумна клавіатура робить Ulefone Tab A7 не просто планшетом 

З його допомогою Ваш Ulefone Tab A7 буде функціональним, як ноутбук. Розумна клавіатура Ulefone, безсумнівно, ідеально підходить для перетворення Ulefone Tab A7 в ноутбук. Просто під’єднайте його до планшета через з'єднання pogo-pins, що дозволить перемикати ваші офісні та розважальні потреби в будь-який час і в будь-якому місці. Досягніть більш високої продуктивності разом з Ulefone Tab A7. 

Багатокутна Підтримка, Стійка, Без ковзання

Повна підтримка планшету. Розумна клавіатура Ulefone дозволяє гнучко змінювати кути 90-180°, завдяки чому Ulefone Tab A7 завжди має найкращий кут огляду, незалежно від того, ви сидите вертикально, розслабляєтесь на дивані тощо. Вам не потрібно турбуватися про сковзання завдяки стійкій підставці.

Зручний вбудований трекпад

Розумна клавіатура Ulefone прагне бути спрощеною і інтелектуальною, вбудований високочутливий трекпад зменшує потребу у мишці та спрощує етапи роботи. Жести з декількома дотиками дозволяють плавно натискати і переглядати, немає жодної різниці в порівнянні з ноутбуками.

Додайте звучання ноутбука

Клавіші введення з блоковим дизайном пропонують вам зручний набір тексту, та звучать як пісня на фортепіано, ваші ідеї будуть рухатися кінчиками пальців до клавіш набору тексту та переходити на екран HD. Спеціальна структура клавіш робить друк подібним до шепоту і надає вам досвід, подібний до бібліотеки.

Забезпечте повний захист для Ulefone Tab A7 

З розумною клавіатурою, Ulefone Tab A7 буде захищений з усіх боків, щоб протистояти падінню та подряпинам, зберігаючи при цьому тонкість та легкість. Закрийте планшет чохлом, щоб продовжити вашу ділову поїздку та не перейматись за пошкодження!