Головна / Телефони / Armor 7
 

5500мАг

батарея


48 Мп + 16 Мп + 8 Мп

Потрійна камера


MediaTek Helio P90

8-ядерний процесор


6.3" екран

2340 x 1080 FHD+


8GB+128Гб

SD до 256 ГБ


GPS+Glonass

Навігація


Розпізнавання обличчя

та відбиток пальця


9.0

ОС Android


Працює без обмежень на повній швидкості
8GB + 128GB

Armor 7 працює з оперативною пам'яттю 8 ГБ, яка надасть телефону багато буферного простору і збільшить швидкість роботи, дозволить вам запускати багатозадачні програми, відтворювати потокове відео, грати в ігри і спілкуватися без обмежень. А 128 ГБ вбудованої пам'яті безумовно може задовольнити всі ваші потреби в просторі для ігор і додатків, зберігання повної бібліотеки фотографій та відео під рукою.

Працює без обмежень на повній швидкості
8GB + 128GB

Armor 7 працює з оперативною пам'яттю 8 ГБ, яка надасть телефону багато буферного простору і збільшить швидкість роботи, дозволить вам запускати багатозадачні програми, відтворювати потокове відео, грати в ігри і спілкуватися без обмежень. А 128 ГБ вбудованої пам'яті безумовно може задовольнити всі ваші потреби в просторі для ігор і додатків, зберігання повної бібліотеки фотографій та відео під рукою.

Тримати вас подалі від безладу
Бездротова зарядка Qi 10W


Завдяки сучасній технології бездротової зарядки Qi, тепер ви можете позбутися від заплутаних кабелів. Кожен раз, коли ви захочете зарядити свій пристрій, просто помістіть його правильно на зарядну панель, і воно буде заряджатися автоматично. А бездротова зарядка 10 Вт може значно скоротити час зарядки, позбавивши вас від безглуздого очікування.

Тримати вас подалі від безладу
Бездротова зарядка Qi 10W


Завдяки сучасній технології бездротової зарядки Qi,
тепер ви можете позбутися від заплутаних кабелів.
А бездротова зарядка на 10 Вт може значно скоротити
час зарядки, позбавивши вас від безглуздого очікування.

Чотири навігаційні системи для точного позиціонування
GPS + Glonass + Beidou + Galileo

Крім традиційної системи GPS-навігації, Armor 7 також включає в себе Glonass , Beidou і навігаційну систему Galileo. Galileo призначений для забезпечення горизонтального і вертикального виміру положення, а також для кращого позиціонування в більш високих широтах. Ці чотири датчика забезпечують більш точне визначення вашої позиції і високу швидкість, допомагають визначати місце розташування незалежно від того, де ви знаходитесь, навіть в оточеному будівлями місті або в далекій гірській місцевості.

Зміна способу життя за бажанням
Подвійна 4G

Ідеально підходить для подорожей по всьому світу Глобальні смуги частот

Armor 7 підтримує безліч мережевих діапазонів і дозволяє вам вільно подорожувати по всьому світу. Навіть в іншій країні ви завжди можете залишатися на зв'язку зі своїми друзями і сім'єю. Варто відзначити, що Armor 7 підтримує смугу 71 T- Mobile, яка може транслювати сигнали, які поширюються далі, охоплюють більше областей, працюють набагато краще в будівлях і підтримують гарну швидкість передачі даних.

Новий досвід Android
Останній Android 9.0 Pie

Armor 7 працює під управлінням останньої версії Android 9.0. Він містить найкраще з усіх Android, займаючи при цьому менше місця , побудований з новими і оновленими додатками, забезпечує більш розумний, ефективний і зручний, призначений для користувача, інтерфейс. Простий, але детальний дизайн інтерфейсу в поєднанні зі свіжими і витонченими кольорами робить весь інтерфейс зручним.

Призначений для суворого середовища
ІР68/69К рівень захисту

Рівень захисту ІР68 забезпечує стійкість до води, пилу та падінь. Armor 7 може витримати 30 хвилин занурення на 1,5 метри у воду, 24 години під метром води та падіння з висоти 1,2 метра. Клас захисту ІР69К дозволяє "виживати" після термічного миття парою, тестованим у EN 60529 та DIN 40050-9. Він захищає телефон від високого тиску води у 100 бар та високої температури +80С, запобігаючи потраплянню води. Телефон ідеально підходить людям, які працюють у спеціальних галузях, таких, як: працівники служби допомоги, будівельники, шахтарі тощо.

Стандарт захисту
ML-STD-810G

Armor 7 успішно пройшов сувору сертифікацію ML-STD-810G. Він може пережити багаторазові випробування на температурні та транспортні удари, вологість, цвіль, вибухонебезпечний газ та багато іншого. Ще один захист – ще одна гарантія безпеки.

Піклуйтеся про своє здоров’я
Датчик серцевого ритму та крокомір

Armor 7 оснащений датчиком серцевого ритму, а разом із вбудованим додатком це дозволяє слідкувати за своїм здоров’ям та заняттями фітнесу набагато простіше та точніше. Датчик крокоміру дасть змогу відстежувати довжину пройденого шляху, що зручно для обчислення спалених калорій.
Також в телефоні є компас, схил, вимірювання висоти, будівельний рівень, гіроскоп та багато іншого.

Високоточна внутрішня конструкція
Водонепроникна, захищена від пилу та стійка до падінь

Armor 7 використовує процес лиття під тиском, щоб гарантувати як чудові водонепроникні показники, так і видатну ударостійкість. Екран та корпус з’єднані спеціально виготовленим клеєм з ідеальним процесом герметизації, завдяки чому у смартфон не потраплять вода, пил чи пісок. Задня кришка виготовлена з високоякісного композитного матеріалу, гнучка і стійка до пошкоджень. 

ARMOR 7

10 999грн