Головна / Телефони / Armor 7E
 

5500мАг

батарея


48 Мп + 2 Мп + 2 Мп

Потрійна камера


MediaTek Helio P90

8-ядерний процесор


6.3" екран

2340 x 1080 FHD+


4GB+128Гб

SD до 256 ГБ


GPS+Glonass

Навігація


Розпізнавання обличчя

та відбиток пальця


9.0

ОС Android


Призначений для суворого середовища
ІР68/69К рівень захисту

Рівень захисту ІР68 забезпечує стійкість до води, пилу та падінь. Armor 7E може витримати 30 хвилин занурення на 1,5 метри у воду, 24 години під метром води та падіння з висоти 1,2 метра. Клас захисту ІР69К дозволяє "виживати" після термічного миття парою, тестованим у EN 60529 та DIN 40050-9. Він захищає телефон від високого тиску води у 100 бар та високої температури +80С, запобігаючи потраплянню води. Телефон ідеально підходить людям, які працюють у спеціальних галузях, таких, як: працівники служби допомоги, будівельники, шахтарі тощо.

Сценарії широкого застосування для людей, які працюють в різних галузях промисловості.

Стандарт захисту
ML-STD-810G

Armor 7E успішно пройшов сувору сертифікацію ML-STD-810G. Він може пережити багаторазові випробування на температурні та транспортні удари, вологість, цвіль, вибухонебезпечний газ та багато іншого. Ще один захист – ще одна гарантія безпеки.

Ваш ідеальний помічник
Універсальний набір інструментів

Як для високозахищеного надійного телефону, необхідні інструменти та датчики мають важливе значення. Armor 7Е оснащений найрізноманітнішим інструментарієм та важливими датчиками для вашого комфортного життя та роботи. Все що вам може знадобитись ви знайдете в новому гаджеті. Почувайтеся в надійних руках з Armor 7Е.

Піклуйтеся про своє здоров’я
Датчик серцевого ритму та крокомір

Armor 7E оснащений датчиком серцевого ритму, а разом із вбудованим додатком це дозволяє слідкувати за своїм здоров’ям та заняттями фітнесу набагато простіше та точніше. Датчик крокоміру дасть змогу відстежувати довжину пройденого шляху, що зручно для обчислення спалених калорій.
Також в телефоні є компас, схил, вимірювання висоти, будівельний рівень, гіроскоп та багато іншого.

Високоточна внутрішня конструкція
Водонепроникна, захищена від пилу та стійка до падінь

Armor 7Е використовує процес лиття під тиском, щоб гарантувати як чудові водонепроникні показники, так і видатну ударостійкість. Екран та корпус з’єднані спеціально виготовленим клеєм з ідеальним процесом герметизації, завдяки чому у смартфон не потраплять вода, пил чи пісок. Задня кришка виготовлена з високоякісного композитного матеріалу, гнучка і стійка до пошкоджень. 

Надтвердий екран
Скло високої міцності

Скло захищає не тільки від подряпин, екран з твердістю 7H зробить ваш телефон практично невразливим. Використано скло високого захисту з видатними оптичними характеристиками, що робить екран стійким до подряпин, міцним і презентабельним, надаючи вам приголомшливе зображення.

Безпечне занурення у воду
Міцні вологонепроникні компоненти

Зарядний порт, мікрофон та динамік захищено покриттям високої щільності, щоб зробити роз’єми невразливими до води. Герметичне покриття не буде пошкоджуватись ні від хімічного, ні від фізичного впливу. Взявши до уваги кожну деталь, Armor 7E вдалося зробити водонепроникним зсередини.

Зручність та надійність

Смартфон можна носити на ремінці, в спеціальному чохлі чи в тримачі - з ним хоч в ліс, хоч в гори.

Працює без обмежень на повній швидкості
4GB + 128GB

Armor 7Е працює з оперативною пам'яттю 4 ГБ, яка надасть телефону багато буферного простору і збільшить швидкість роботи, дозволить вам запускати багатозадачні програми, відтворювати потокове відео, грати в ігри і спілкуватися без обмежень. А 128 ГБ вбудованої пам'яті безумовно може задовольнити всі ваші потреби в просторі для ігор і додатків, зберігання повної бібліотеки фотографій та відео під рукою.

Працює без обмежень на повній швидкості
4GB + 128GB

Armor 7Е працює з оперативною пам'яттю 4 ГБ, яка надасть телефону багато буферного простору і збільшить швидкість роботи, дозволить вам запускати багатозадачні програми, відтворювати потокове відео, грати в ігри і спілкуватися без обмежень. А 128 ГБ вбудованої пам'яті безумовно може задовольнити всі ваші потреби в просторі для ігор і додатків, зберігання повної бібліотеки фотографій та відео під рукою.

Збережіть важливі моменти
АІ – ваш особистий професійний фотограф

За допомогою передової технології розпізнавання Al Armor 7Е може ідентифікувати недоліки на фото та виправити їх, щоб стати вашим "професійним фотографом". Функція Al може автоматично регулювати яскравість, контрастність, насиченість і багато іншого, щоб допомогти Вам без особливих зусиль знімати чудові фотографії.

Тримати вас подалі від безладу
Бездротова зарядка Qi 10W


Завдяки сучасній технології бездротової зарядки Qi, тепер ви можете позбутися від заплутаних кабелів. Кожен раз, коли ви захочете зарядити свій пристрій, просто помістіть його правильно на зарядну панель, і воно буде заряджатися автоматично. А бездротова зарядка 10 Вт може значно скоротити час зарядки, позбавивши вас від безглуздого очікування.

Тримати вас подалі від безладу
Бездротова зарядка Qi 10W


Завдяки сучасній технології бездротової зарядки Qi,
тепер ви можете позбутися від заплутаних кабелів.
А бездротова зарядка на 10 Вт може значно скоротити
час зарядки, позбавивши вас від безглуздого очікування.

Чотири навігаційні системи для точного позиціонування
GPS + Glonass + Beidou + Galileo

Крім традиційної системи GPS-навігації, Armor 7Е також включає в себе Glonass , Beidou і навігаційну систему Galileo. Galileo призначений для забезпечення горизонтального і вертикального виміру положення, а також для кращого позиціонування в більш високих широтах. Ці чотири датчика забезпечують більш точне визначення вашої позиції і високу швидкість, допомагають визначати місце розташування незалежно від того, де ви знаходитесь, навіть в оточеному будівлями місті або в далекій гірській місцевості.

Зміна способу життя за бажанням
Подвійна 4G

Ідеально підходить для подорожей по всьому світу Глобальні смуги частот

Armor 7Е підтримує безліч мережевих діапазонів і дозволяє вам вільно подорожувати по всьому світу. Навіть в іншій країні ви завжди можете залишатися на зв'язку зі своїми друзями і сім'єю. Варто відзначити, що Armor 7Е підтримує смугу 71 T- Mobile, яка може транслювати сигнали, які поширюються далі, охоплюють більше областей, працюють набагато краще в будівлях і підтримують гарну швидкість передачі даних.

Новий досвід Android
Останній Android 9.0 Pie

Armor 7Е працює під управлінням останньої версії Android 9.0. Він містить найкраще з усіх Android, займаючи при цьому менше місця , побудований з новими і оновленими додатками, забезпечує більш розумний, ефективний і зручний, призначений для користувача, інтерфейс. Простий, але детальний дизайн інтерфейсу в поєднанні зі свіжими і витонченими кольорами робить весь інтерфейс зручним.

ARMOR 7Е

8 999грн