Головна / Телефони / Note 7T
 

5500мАг

батарея


48 Мп + 2 Мп + 2 Мп

Потрійна камера


MediaTek Helio P90

8-ядерний процесор


6.3" екран

2340 x 1080 FHD+


4GB+128Гб

SD до 256 ГБ


GPS+Glonass

Навігація


Розпізнавання обличчя

та відбиток пальця


9.0

ОС Android


Nano SIM + Micro SIM + TF карта
Слот для 3 карт

Завдяки унікальному дизайну слотів для 3-х карт (Dual SIM + TF *) Ulefone Note 7Т стає в рази функціональнішим. Він може підтримувати до 128 Гб додаткової пам’яті, що дає вам більше вільного місця для ваших особистих даних.

Потрійна камера

Note 7T має 8-мегапіксельну основну камеру, та 2 допоміжні субкамери із заднім спалахом, які допомагають робити яскраві та деталізовані зображення навіть в умовах низької освітленості, записуючи кожний потрібний момент.

Потрійний слот
Збільшить пам'ять втричі

Завдяки дизайну слотів для 3-х карт (Dual SIM + TF *) Ulefone Note 8P стає в рази функціональнішим. Він може підтримувати до 128 Гб додаткової пам’яті, що дає вам більше вільного місця для ваших особистих даних. * TF-карту потрібно купувати окремо.

Чотирьохядерний процесор

Оснащений процесором MT6737 з 2 Гб оперативної пам’яті та 16 ГБ внутрішньої пам’яті, Ulefone Note 7Т забезпечить достатню продуктивність для найкращих додатків Android, щоб безперебійно та плавно працювати, включаючи популярні 3D-ігри. Розширити сховище можливо з картою об'ємом до 128 ГБ, що дозволить містити безліч зображень, файлів, відео та музики, які вам подобаються

Ємність батареї 3500мАг

Велика батарея 3500 мАг може тримати живлення весь день. Тепер ви можете дивитися HD-відео на своєму телефоні без зупинки майже 7 годин. Насолоджуйтесь використанням телефону довше.

Подвійна основна камера на 8 Мп
Захоплюйте кожен момент

Note 8P має 8-мегапіксельну основну та 2-мегапіксельну допоміжну камеру із заднім спалахом, який допомагає робити яскраві та деталізовані зображення навіть в умовах низької освітленості, записуючи кожний потрібний момент.

Note 7T

2899 грн

CRM-форма появится здесь