IP68

Водонепроникний

2,4-дюймовий

240*320

MTK6261D

Процесор

SOS

Спалах

Дві SIM-карти

Подвійний режим очікування

2100 мАг

19 днів у режимі очікування

Без гарнітури

FM-радіо

Анти-ковзаючий

Корпус

Ступінь захисту IP68

Вірний серії Ulefone Armor, Armor Mini 2 повністю водонепроникний і пилозахисний. Відповідаючи стандарту IP68, він здатний витримувати 30-хвилин занурення у воду на глибину 1,5 метра.


Анти-ковзаючий корпус

Протиковзаююча конструкція з обох сторін рами дозволяє зменшити випадкові падіння. А компактний розмір дозволяє йому легко заковзати в кишеню, без утруднень.

Виведе тебе з темряви

У темряві все може швидко ускладнитися. Armor Mini 2 стане простим і ефективним інструментом, який допоможе вам вибратися зі всіляких темних ситуацій за допомогою ліхтарика, доступного безпосередньо з клавіатури. На клавіатурі також є клавіша SOS, яка виручить вас, перебуваючи в надзвичайній ситуації.

Компактний але повний функціоналом

Завдяки дизайну розміром з долоню, Armor Mini 2 не знижує продуктивність. Працюючий на процесорі MTK6261D, він здатний плавно справлятися з щоденними завданнями, споживаючи менше енергії. А підтримка TF-карти ємністю до 32 ГБ*дозволяє зберігати файли, музику, фотографії та бідь які інші важливі для вас файли.

Отвір під ремінець для перенесення

Ulefone Armor Mini 2 розроблений з отвором для кріплення на нижній частині для більш зручного користування, тепер ви можете правильно і комфортно тримати телефон при собі.

Подвійна SIM-карта

Armor Mini 2 має два слоти для SIM-карт, тому з вами можна зв'язатися за двома номерами одночасно, що ідеально підходить для тих випадків, коли ви перебуваєте за кордоном або хочете выдокремити свої професійні та приватні телефонні лінії.