ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ХОДУ

ВЕЛИКА БАТАРЕЯ ЄМНІСТЮ 7700 МАГ

Акумулятор великої місткості забезпечує безперервне живлення вашого Note 12P, обіцяємо, що він буде завжди до ваших послуг. Одна повна зарядка може підтримувати до 465 годин в режимі очікування і 30 годин в режимі розмови. Ви можете насолоджуватися ще більшою кількістю соціальних мереж, музикою, переглядом веб-сторінок, іграми і будь-якими іншими завданнями для вашого смартфону завдяки тривалому часу автономної роботи.

ТОНКІСТЬ ТА ЛЕГКІСТЬ

Note 12P, поєднує в собі легку конструкцію і привабливий зовнішній вигляд, його легко носити з собою завдяки мініатюрним розмірам, а також смартфон ідеально доповнить ваш образ завдяки стильному зовнішньому вигляду.

СТВОРЮЄ ВІДЧУТТЯ КІНЕМАТОГРАФІЧНОСТІ

Повністю пориньте в неймовірно великий 6,82-дюймовий екран з повним оглядом і розумним співвідношенням сторін 19,5: 9. Перегляд відео та захоплюючий ігровий процес ідеально відображений прямо у вас в долонях.
 ПОТУЖНИЙ ВОСЬМИЯДЕРНИЙ ПРОЦЕСОР

ОТРИМАЙТЕ БАЖАНИЙ ДОСВІД

Note 12P оснащений восьмиядерним процесором Al, який забезпечує потужну і стабільну продуктивність, забезпечує плавний ігровий процес та перегляд. Об'єм оперативної пам'яті до 4 ГБ гарантує одночасний запуск декількох додатків на вашому телефоні без затримок. Всі ваші улюблені фотографії, пісні та програми можуть зберігатись у пам’яті смартфону завдяки 64 ГБ вбудованої пам'яті.

ДИЗАЙН СЛОТА ДЛЯ 3 КАРТ ПОДВІЙНА NANO SIM-КАРТА + TF-КАРТА

3 карти можуть гармонійно розміститися у лотку та виконувати свої обов'язки окремо. Ви можете вставити свою робочу SIM-карту, таі особисту SIM-карту одночасно, можете додати карту пам'яті для збільшення об’єму до 128 ГБ.
* Задня кришка незнімна, тому, будь ласка, відкрийте лоток для карт за допомогою ключа для SIM-карти.

ГЛОБАЛЬНА ЧАСТОТА 4G LTE ПІДТРИМУВАНІ ДІАПАЗОНИ

Note 12P дозволить вам насолоджуватися приголомшливими відео, улюбленими піснями або завантажувати бажані додатки в будь-якому місці завдяки глобальному діапазону частот 4G LTE. Подвійна мережа 4G LTE робить високоякісні аудіо- і відеодзвінки реальністю. Ви можете мандрувати різними часовими поясами завдяки широко підтримуваним частотним діапазонам.

КОЖНА КАЗКОВА МИТЬ ЗАСЛУГОВУЄ ТРИВАТИ ВІЧНІСТЬ

13-мегапіксельна основна камера, встановлена на задній панелі, завжди до ваших послуг, щоб ви могли відобразити все прекрасне в світі з найдрібнішими деталями і супер чіткістю.